Home   /   Acer Tablet  /   Iconia A3

Iconia A3

Iconia A3

Elinizdeki sinema

Taşınabilir bir sinema sizin için fena olmazdı! Eğlenceyi evinin etrafında veya hareket halinde yaşamayı tercih edenler için mükemmel bir tercih…

Taşınabilir bir sinema gibi! Eğlenceyi evinin etrafında veya hareket halinde yaşamayı tercih edenler için mükemmel bir tercih olan Iconia A3, IPS teknolojisine1 sahip, büyük 10 inç ekranında mükemmel görüntü sunar. HDMI® ile filmlerinizi daha da büyük ekrana aktarın!Dolby optimize edilmiş ses ile diyaloglar daha canlı ve net. Tabletin her iki tarafında da bulunan stereo hoparlörler sayesinde oyunların ve filmlerin keyfini çıkarın.

Dört çekirdekli işlemci, filmlere hayat verir ve oyun oynamayı, ,internet’te gezinmeyi ve hatta çoklu görevleri bile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. 11 saate kadar HD video oynatımı sağlayan pil sayesinde tüm gün boyunca eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu tableti düz durumdayken bile istediğiniz ne tarafa çevirirseniz çevirin, IntelliSpin izleme açınıza göre görüntüyü otomatik olarak ayarlar.

Harika görüntüler

5 MP arka kamera ile tam 1080p kalitesinde videolar kaydedin, üst düzey 360º görüntüler yakalayın ve geniş açılı çekimler yapın. Tek kelimeyle etkileyici fotoğraflar — Aynı anda hem video kaydedebilir hem de anlık görüntüler yakalayabilirsiniz. Ön kamera ile net görüntülü sohbetlerin keyfini çıkarın.

Acer Teknik Servis
Acer ürünleriniz için profesyonel teknik servis hizmetleri. Yedek parça tedarikleri, ürün ve aksesuar satışları.
Related Article