Home   /   Acer Netbook  /   Dinamik Esneklik

Dinamik Esneklik

Dinamik Esneklik

Akıllı Menteşeyle Mükemmel Esneklik

Aspire R 13, iş ve oyun deneyiminizi geliştiren kullanışlı bir yapıya ve akıllı özelliklere sahiptir. Fütürist Ezel Aero Hinge™ sayesinde altı farklı kullanıcı modu arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Corning® Gorilla® Glass 3, WQHD ekran ve Acer Active Pen1 gibi üstün özelliklerle ustaca tasarlanmış olan Aspire R 13, hayatınızı değiştirebilecek bir dizüstü bilgisayardır.

Acer’ın yenilikçi Ezel Aero Hinge™ özelliğinde, altı kullanıcı modu arasında sorunsuz geçiş yapılmasını sağlayan ve beraber çalışan iki ayrı menteşe mekanizması bulunur. Bu muhteşem menteşe aynı zamanda dokunmatik kontrol için kullanılırken ekranı son derece sabit tutar.

Dokunmatik ekran ve arka kapak, üst paneli son derece sağlam, güzel ve şaşırtıcı derecede hafif kılan iki adet Corning® Gorilla® Glass 3 ile çerçevelenmiştir. Yalnızca 17,95 mm (1 inç) inceliğinde ve 1,5 kg hafifliğindeki Aspire R 13, paketlenmesi ve taşınması keyifli olan bir üründür.

Süper net görüntüler ile güç tasarrufu sağlayan IGZO teknolojisine sahip WQHD ekran veya geniş görüntüleme açıları (IPS teknolojisi) ve optik netlik çözümleri sunan Full HD ekran arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Daha parlak ve daha net bir görüntüleme için tüm modellerde doğrudan bağlama (Zero Air Gap) özelliği mevcuttur.

Sinematik Surround Ses

Her filme hayat vermek ve sizi aksiyonun tam ortasına koymak için tasarlanmış Dolby® Digital Plus Home Theater™ ses teknolojisi ile filmlerin keyfini çıkarın.aspireR13_WOW_benefit_image_5

aspireR13_WOW_benefit_image_3

 

 

 

 

Tags

Acer Teknik Servis
Acer ürünleriniz için profesyonel teknik servis hizmetleri. Yedek parça tedarikleri, ürün ve aksesuar satışları.