Home   /   Acer Akıllı Telefon  /   Acer’dan 5.7 İnçlik Yeni Akıllı Telefon!

Acer’dan 5.7 İnçlik Yeni Akıllı Telefon!

Acer’dan 5.7 İnçlik Yeni Akıllı Telefon!

Computex ile beraber yeni ürünlerin tanıtımını daha çok duymaya başlamış durumdayız. Son yılların en popüler ürün kategorisi olan mobil cihazlara, pek çok PC üreticisi ilgi göstermeye başlamış durumda.

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Acer, 5.7 inç büyüklüğünde yeni tablet akıllı telefon melezini duyurdu.

MediaTek’in dört çekirdekli ve 1.5 GHz hızında çalışan işlemcisini kullanan cihaz, 720p çözünürlüğünde 5.7 inç TFT LCD ekrana sahip. ZTE’nin Grand Memo modeinde kullandığı ekranla benzer bir ekranın kullanıldığı cihazda 1 GB RAM mevcut. 8 GB dahili hafızayla donatılan Liquid S1, microSD kart desteğine de sahip olacak.

LTE desteğine sahip olmayan ürün, Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. 2400 mAh bataryadan gücünü alan telefon, Sony’nin yeni mini uygulamaları gibi, çoklu pencere desteğine de sahip. Böylece Galaxy Note modellerindeki gibi aynı anda birden fazla programı, ekranda görüntüleyebiliyorsunuz.

88 derece görüş açısına sahip, 24mm’lik lens ile gelen kameranın başarılı video ve fotoğraf kalitesi sunduğu söylenen ürün, üçüncü çeyrekte yaygın olarak satışa sunulacak. Telefonun fiyatı da belirtildiği kadarıyla oldukça uygun olacak. 349 Euro fiyata sahip olacak telefon, Avrupa’da yaygın satışa çıktıktan sonra, ülkemizde de satışa sunulabilir.

Tags

Acer Teknik Servis
Acer ürünleriniz için profesyonel teknik servis hizmetleri. Yedek parça tedarikleri, ürün ve aksesuar satışları.