Home   /   Maksimum  /   Acer Ultrabook Servisi

Acer Ultrabook Servisi

Acer Ultrabook Servisi

Teknik Servisimizde Acer marka ultrabook‘larınızın bütün servis ihtiyaçlarını profesyonel bir anlamda giderebilmeniz mümkün.

Acer ultrabook’ların özelliklerinden bazıları;

  • Normal bir HD ekrana göre 4 kat daha fazla piksele sahip olan WQHD1 ekran, canlı ve parlak ayrıntıları olağanüstü bir şekilde sunar.
  • 8 saatlik pil ömrü ile cihazınızı tüm gün boyunca kullanabilirsiniz!
  • Kapağı tek elinizle kolayca açabilir ve sallanmaz özelliği ile kolayca işlerinizi halledip geri kalan vaktinizi kendinize ayırabilirsiniz.

Acer teknik servisimizde ultrabook’larınız için;
Ultrabook tamiri, anakart onarımı, chipset değişimi, sistem güncellemesi ve kurulum işlemleri ve tüm donanımsal teknik servis hizmetleriniz profesyonel ekipler eşliğinde sağlanmaktadır.

Arızalı ultrabook’larınızı  teknik servisimize ücretsiz olarak Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz . Servisimize getirmiş olduğunuz veya kargo ile bizlere ulaştırmış olduğunuz Ultrabook’larınızın hızlı bir şekilde arıza sebepleri kontrol edilerek arızanın nedenini ortaya çıkarılır. Bu arıza tespitten sonra sizin kayıtlı numaranıza bilgilendirme mesajı gönderilerek arıza tespitin bittiği hakkında bilgilendirilirsiniz. Bu bilgilendirmeden sonra sizinle iletişime geçilerek zaman ve ücret konusunda onayınız alınır.

Related Article