Acer Teknik Servis Hizmetleri

28067183

Bilgisayarlar ilk çıktıkları günden bu yana sürekli olarak gelişen bir şekilde değişmiştir. Her seferinde daha üst model bir cihaz piyasaya sürülmektedir. Bilgisayar teknolojilerinin ilerlemesi ile beraberinde gelişen internet teknolojileri sayesinde bilgisayarların işlevleri de artmıştır. Artık hemen hemen her işimizde bilgisayarların yardımına
ihtiyaç duymaktayız. Günlük işlerimizde dahil olmak üzere bilgisayarları kullanmadan yapamaz olduk diyebiliriz. Peki neredeyse elimiz
ayağımız konumunda olan bilgisayarlar olmadığında ne kadar eksikliğini çekiyoruz, bunu düşünün.. Yaşamış olduğunuz arıza her ne olursa olsun götüreceğiniz servisin önemi bu durumda çok önemlidir. Yanlış bir tespit ile işlemlerinizin uzaması sizin işlerinizin de uzaması anlamını taşımaktadır. Tabi bu kadar yaygınlık gösteren bilgisayarların tamir ve bakım işlemleri de ayrı bir başlık halini almıştır.

Maksimum Bilişim, problem yaşamanız için değil; hayatta her zaman karşılaşabileceğimiz problemlerin bilişim sektöründeki çözümleri için yanınızdadır.

 

Acer Bilgisayar Teknik Servisi

acer-all-in-one

Acer Teknik Servisimizde Masaüstü PC’ ler için;

Bakım onarım ve anlaşmalı bakım hizmeti, sistemsel problemlerin çözüme ulaştırılması ve ACER masaüstü bilgisayarlarınızda yaşadığınız tüm donanımsal ve yazılımsal problemler ile ilgili çözüm odaklı hizmet almanız mümkün.Evinizde ve iş yerinizde kullanmakta olduğunuz masaüstü bilgisayarınızda zaman zaman elektrik kesilmeleri, virüs sorunu, donanımsal ve yazılımsal sorunların neden olduğu arızalar meydana gelebilir. Bu tür arızalarda uzman teknik servis elemanlarımız bilgilerinizin yedeklenmesini öncelik alarak sorununuzu en kısa sürede adresinizde ya da teknik servisimizde çözebilmektedir. Yaşamış olduğunuz sorunlar için bizimle iletişim kurarak izlemeniz gereken yönergeler konusunda çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Acer Tablet Teknik Servisi

acer_tablet

Acer marka tabletiniz arıza mı yaptı ? Ekranı mı kırıldı ? Endişe etmeyin!

Acer Tablet Servisi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışan ekibimiz ve profesyonel müşteri yetkilileri ile sorunlarınızı çözüm olmaya devam etmektedir. Acer tabletinizde meydana gelen tüm arızalara destek veriyor. Acer tabletinizde dokunmatik, lcd panel, şarj soketi, açılmama, yazılım, format v.b. tüm sorunlarınızla ilgilenmekteyiz.

 

Acer PDA Teknik Servisi

indir

Acer PDA’larınızda, yaşadığınız tüm donanımsal ve yazılımsal problemler ile ilgili çözüm odaklı hizmet almanız mümkün…  Dilerseniz arızalı Acer PDA ürünlerinizi Yurtiçi kargo ile adresinizden aldırarak bize gönderebilir ve tekrar kargo ile adresinize teslim şekilde cihazınızı alabilirsiniz.

 

Acer Monitor Teknik Servisi

1072874

Profesyonel Acer Monitör Teknik Servisimizde,  Acer marka monitörlerinizin tüm teknik servis ihtiyaçlarını profesyonel anlamda giderebilmeniz mümkün.

Acer Notebook cihazlarınızda yaşayabileceğiniz belli başlı arızaları aşağıda listeledik.. Bu arızaların haricinde yaşadığınız problemi Maksimum Bilişim destek ekibimize belirtmeniz durumunda arkadaşlarımız sizinle en kısa zamanda iletişime geçecek ve yaşadığınız problem için çözümü telefon üzerinde üretmeye başlayacaklardır. 0850 811 2475

 

Cihazlarınızda bu gibi problemlerinize en az 3 ay – en fazla 2 yıl Garantili olarak işlem yapıyoruz.