Home   /   Acer Notebook  /   4K Çözünürlüğe Sahip Notebook

4K Çözünürlüğe Sahip Notebook

4K Çözünürlüğe Sahip Notebook

Sektöründe giderek artan imajını 4k çözünürlüklü dizüstü model notebook ile tazelemek isteyen Acer, yeni çıkarmış olduğu 4k çözünürlüğe sahip notebook cihazında Nvidia GeForce GTX860M ekran kartı kullanmıştır. Bu sayede son kullanıcısının dikkatini çeken Acer ayrıca; Intel Core i7-4710HQ işlemciyle zenginleştirdiği notebook cihazını Acer Aspire V Nitro Black Edition modeli 15.6 inçlik IPS ekranında 3840 x 2160 piksel çözünürlükle destekledi.

Acer’ ın bu çıkışıyla pazardaki yerini daha fazla artırmasını öngören istatikçiler olumlu yorumlarıyla Acer yönetimini mutlu etti. Bulunduğu sektörün rekabeti içinde yeni çıkarmış olduğu Acer Aspire V Nitro Black Edition modeliyle kendine daha fazla pazar payı bulacağı öngörülmüştür.

Acer Aspire V Nitro Black Edition cihazın 4K çözünürlüğe sahip olan donanımın haricinde diğer özelliklerine değinmek gerekirse; 16GB RAM, 256GB SSD, 1TB HDD, çift anten destekli 5. nesil WiFi, toplam 8W çıkışlı 4 adet hoparlör şeklinde diğer özellikler mevcut.

Acer Aspire V Nitro Black Edition bu modelde ilk kez kişisel bulut – BYOC fonksiyonunu kullanıyor. Bu fonksiyon depolama kapasitesinin bir kısmını kişisel bulut alanınız olarak ayırmanızı sağlamakta.

Tags

Acer Teknik Servis
Acer ürünleriniz için profesyonel teknik servis hizmetleri. Yedek parça tedarikleri, ürün ve aksesuar satışları.
Related Article