Home   /   Maksimum  /   Acer All In One Servisi

Acer All In One Servisi

Acer All In One Servisi

all-one-acer

Acer All In One cihazları hakkında kısa bir bilgi verelim;

All In One olarak belirtilen cihazların ismine anlam katan yanı cihazın işlevselliğidir. All In One kelime anlamı olarak “hepsi bir yerde” çevirisine benzer bir anlam taşımaktadır. Bu da cihazın diğer desktop bilgisayarların aksine monitörün içine anakart, işlemci, ram gibi diğer donanımların gizlenmiş halidir. Sadece bir monitör kadar yer kaplayan yeni nesil All In One türü cihazların ergonomi sağladığı da bir kesinlik kazanmıştır.

Bu türde üretilen ve yeni nesil diyebileceğimiz cihazların bir çok artısı vardır. All In One cihazları oluşturan tüm donanımsal bileşenlerin desktop (masaüstü) bilgisayarlarda bulunan kasa materyalleriyle aynı olması bu artılarından bir tanesidir.

Birçok artısı bulunmasına rağmen kullanım ve zamanla aşınma kaynaklı yada düşürme gibi nadir görülecek problemlere karşılaşabilirsiniz. Bu durumda All In One cihazlar için vermiş olduğumuz hizmet kapsamında cihazlarınızın bakım onarım ve tamirat çalışmalarını yapacağımız gibi aşağıda belirttiğimiz takribi garanti süreleri içerisinde yaşayacağınız aynı tür problemleri ücretsiz olarak onarıyoruz.

All In One cihazlarınız hakkında yaşayacağınız bakım onarım ve tamirat şeklindeki problemlerinize teknik servisimiz olarak haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.

Ayrıca All In One cihazlarınız için yapılacak parça değişimleri için minimum 6 ay maksimum 2 yıl olarak garantileyerek güvencemiz altına alıyoruz yada distributor firma tarafından verilen garanti şartlarını firmamız olarak uygulayarak sizleri kapı kapı dolaşmaktan kurtarıyoruz.

Maksimum Bilişim, insancıl koşullar dahilinde ne yaptığını bilen ve yaptığı tüm çalışmaların arkasında duran güvenilir bir firmadır. Problem yaşamanız için değil, hayatta her zaman karşılaşabileceğimiz problemlerin bilişim sektöründeki çözümleri için yanınızdadır.acer-all-in-one

Ayrıca All In One türündeki cihazlar için diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • All In One serisi gelişmiş video ve ses özellikleri ile en gerçekçi iletişimi sağlamaktadır.
  • Tamamen tek parmak ile ayarlanabilir özelliği ile size daha kolay ve şık bir tasarım sunar.
  • Geniş açılı kamerası ve stereo mikrofonları sayesinde daha iyi iletişime geçmenizi sağlar

All In One Servis konusunda profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile örnek bir kuruluş haline gelmiştir.

Teknik Servisimize ulaşan cihazlarınızın bütün sorunları en kısa zamanda tespit edilerek sizlere bilgi verilir, onay vermeniz takdirde işleme alınır. Gerekli işlemler tamamlandığında maksimum 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız adresinize teslim edilir.

Related Article